کیسه ادرار

فوریافزودن به پسندها
قیمت توافقی

توضیحات

فروش کیسه ادرار

کیسه ادرار

مدل ها های کیسه ادرا شرکت فارا مدیکال:

کیسه ادرار مدل: cc2000

کیسه ادرار مدل: 1500 cc

• مشخصات فنی کیسه ادرار شرکت فارا مدیکال به شرح زیر است:

• دارای شیر خروجی یک طرفه برای جلوگیری از برگشت مایعات

• دارای محل اتصال گیره مخصوص نگهداری کیسه ادرار

• دارا بودن محل عبور نوار نگهدارنده کیسه ادرار جهت الصاق كيسه ادرار به بدن فرد استفاده کننده

• کیسه ادرار دارای شیر صلیبی یا همان T-valveبرای کنترل بهتر خروجی و ورودی مایعات داخل کیسه ادرار طراحی کیسه ادرار بر اساس نمونه هاي اروپائي مشابه

کیسه های ادرار شرکت فارا مدیکال دارای لایه اسپان باند میباشند تا در همنگام تماس با بدن فرد استفاده کننده، فرد استفاده کننده دچاره تعرق نشود کیسه ادرار شرکت فارا مدیکال دارای قابلیت بسته شدن بر روی پای فرد استفاده کننده میباشد، این قابلیت یکی از قابلیت های ممتاز در کیسه های ادرار میباشد و کیسه ادرار را از سایر کیسه های ادرار موجود در بازار متمایز میکند. راحتی استفاده از کیسه های ادرار یکی از مهمترین فاکتور هایی هست که میبایست در هنگام خرید کیسه ادرار به آن توجه کرد. فاکتور مهم دیگری که در کیسه های ادرار مطرح میباشد، قیمت کیسه ادرار میباشد چرا که کیسه ادرار وسیله ایست که یکبار مصرف میباشد و به همین خاطر میبایست قیمت کیسه ادرار را همیشه در نظر گرفت. فروش کیسه ادرار خرید کیسه ادرار قیمت کیسه ادرار بیمارانی که توانایی حرکت و دفع ادرار را ندارند، برای دفع، از کیسه های ادرار استفاده می‌کنند. کیسه ادرار، یک کیسه‌ی بسته و شفاف پلیمری بوده و در حجم ۲ لیتری است. این کیسه‌ها از طریق سوند، وارد مثانه‌ی بیمار شده و به هنگام نیاز به تخلیه، ادرار از طریق سوند، به کیسه‌ها وارد می‌شود. سطح کیسه ادرار با اعداد خوانا و شفاف نشان داده شده است. خرید کیسه ادرار مناسب برای استفاده بیمارانی است که برای دفع ادرار مشکل دارند. خرید اینترنتی کیسه ادرار این امکان را برای فرد فراهم کرده است تا آن را درب منزل و بدون حضور فیزیکی دریافت کند. جهت استعلام قیمت کیسه ادرار برای همکاران عزیز که خرید عمده دارند، با برانکارد تماس بگیرید. نحوه‌ی استفاده از کیسه‌ ادرار کیسه ادرار را داخل نگهدارنده آن جای دهید. محل اتصال کیسه ادرار به سوند و انتهای سوند را با پنبه الکل تمیز کنید. یک حوله در زیر کیسه و پورت آن بگذارید تا از نشت ادرار روی پا جلوگیری شود. قبل از اتصال دریچه خروجی پایین کیسه به سوند، از محکم بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید. لازم است که کیسه در جای خود بصورتی پایدار محکم شود. مطمئن باشید که روی لوله سوند قرار نگرفته و برای آن مشکلی ایجاد نکرده و مانعی ایجاد نکند . کیسه ادرار را به انتهای سوند وصل کنید؛ رابط را به آرامی داخل پورت سوند فرو کنید. هنگام جدا کردن سوند از کیسه می‌توانید با خم کردن لوله، درست در قسمت پائین نوک و نگه داشتن آن، از چکه کردن ادرار جلوگیری کنید.مراقب باشید که هنگام اتصال کیسه ادرار به سوند، نوک سوند تمیز نگه داشته شود. این کار مانع از ورود میکروب ها به سیستم تخلیه ادرار خواهد شد. وقتی که کیسه پر می شود، آن را تخلیه کنید. برای این کار، کلامپ (گیره) رو به پایین حرکت دهید. لوله خروجی و انعطاف پذیر را برای کنترل جریان ادرار صاف کنید. هنگام تخلیه کیسه لازم نیست که آن را از سوند جدا کنید. پای خود را تا حد لبه توالت بالا ببرید تا به کیسه پا برسد. بعداز اینکار می توانید ادرار را به طور مستقیم کیسه داخل توالت خالی کنید. به این ترتیب، نیاز به خم کردن خودتان که ممکن است ناراحت کننده باشد، ندارید. کیسه ادرار را تمیز نگه دارید. برای کاهش بو و حفظ کیسه ادرار از میکروب‌ها، آن را هر روز با آب و سرکه (به نسبت مساوی) شستشو دهید. به یاد داشته باشید کیسه ادرار باید همیشه در سطحی پائین تر از سطح مثانه قرار گیرد تا تخلیه ادرار به خوبی انجام شود.

فروش کیسه ادرار خرید کیسه ادرار قیمت کیسه ادرار
بیمارانی که توانایی حرکت و دفع ادرار را ندارند، برای دفع، از کیسه های ادرار استفاده می‌کنند. کیسه ادرار، یک کیسه‌ی بسته و شفاف پلیمری بوده و در حجم ۲ لیتری است. این کیسه‌ها از طریق سوند، وارد مثانه‌ی بیمار شده و به هنگام نیاز به تخلیه، ادرار از طریق سوند، به کیسه‌ها وارد می‌شود. سطح کیسه ادرار با اعداد خوانا و شفاف نشان داده شده است. خرید کیسه ادرار مناسب برای استفاده بیمارانی است که برای دفع ادرار مشکل دارند. خرید اینترنتی کیسه ادرار این امکان را برای فرد فراهم کرده است تا آن را درب منزل و بدون حضور فیزیکی دریافت کند. جهت استعلام قیمت کیسه ادرار برای همکاران عزیز که خرید عمده دارند، با برانکارد تماس بگیرید. نحوه‌ی استفاده از کیسه‌ ادرار کیسه ادرار را داخل نگهدارنده آن جای دهید. محل اتصال کیسه ادرار به سوند و انتهای سوند را با پنبه الکل تمیز کنید. یک حوله در زیر کیسه و پورت آن بگذارید تا از نشت ادرار روی پا جلوگیری شود. قبل از اتصال دریچه خروجی پایین کیسه به سوند، از محکم بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید. لازم است که کیسه در جای خود بصورتی پایدار محکم شود. مطمئن باشید که روی لوله سوند قرار نگرفته و برای آن مشکلی ایجاد نکرده و مانعی ایجاد نکند . کیسه ادرار را به انتهای سوند وصل کنید؛ رابط را به آرامی داخل پورت سوند فرو کنید. هنگام جدا کردن سوند از کیسه می‌توانید با خم کردن لوله، درست در قسمت پائین نوک و نگه داشتن آن، از چکه کردن ادرار جلوگیری کنید. مراقب باشید که هنگام اتصال کیسه ادرار به سوند، نوک سوند تمیز نگه داشته شود. این کار مانع از ورود میکروب ها به سیستم تخلیه ادرار خواهد شد. وقتی که کیسه پر می شود، آن را تخلیه کنید. برای این کار، کلامپ (گیره) رو به پایین حرکت دهید. لوله خروجی و انعطاف پذیر را برای کنترل جریان ادرار صاف کنید. هنگام تخلیه کیسه لازم نیست که آن را از سوند جدا کنید. پای خود را تا حد لبه توالت بالا ببرید تا به کیسه پا برسد. بعداز اینکار می توانید ادرار را به طور مستقیم کیسه داخل توالت خالی کنید. به این ترتیب، نیاز به خم کردن خودتان که ممکن است ناراحت کننده باشد، ندارید. کیسه ادرار را تمیز نگه دارید. برای کاهش بو و حفظ کیسه ادرار از میکروب‌ها، آن را هر روز با آب و سرکه (به نسبت مساوی) شستشو دهید. به یاد داشته باشید کیسه ادرار باید همیشه در سطحی پائین تر از سطح مثانه قرار گیرد تا تخلیه ادرار به خوبی انجام شود.

موقعیت

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 541
نمایش داده شده: 598
انقضا: 1400-07-20 13:49:00

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 02186081714
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 09307577437
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا