البسه بیمارستانی

کلاه آکاردئونی

فروشیافزودن به پسندها
قیمت توافقی
ایجادشده توسط

توضیحات

فروش کلاه آکاردئونی

کلاه آکاردئونی

امروزه با بالاتر رفتن نظارت نهاد های بهداشتی و سلامتی حتی بر روی رستوران ها، باعث شده تا رستوران ها، آشپزخانه ها، شرکت های صنایع غذایی، شرکت های دارویی و سایر شرکت هایی که نیازمند دریافت تاییدیه های بهداشتی هستند موظف هستند تا برای کارکنان خود از لباس های یکبار مصرفی که مورد تایید هستند استفاده کنند. کلاه آکارئونی یکی از مهمترینه این البسه های میباشد، کلاه آکاردئونی به این دلیل مهم میباشد که، برای جلوگیری از ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین برای جلوگیری از ریزش پوست یا شوره سر بر روی مواد تولیدی اعم از غذا، دارو و... را میگیرد.

کلاه آکاردئونی بدین منظور استفاده میشود تا بتوان بهداشت محیط را بهتر رعایت کرد. کلاه آکاردئونی به دلیل حالت بسته بندی کلاه که بصورت آکاردئون بسته بندی شده است نام گذاری شده است، کلاه های آکاردئونی در وزن های مختلف تهیه و تولید میشوند ولی عموم وزن این کلاه ها از 12 گرم میباشند تا 25 گرم، کلاه آکاردئونی بصورتیست که فرد استفاده کننده از کلاه آکاردئونی نباید در هنگام استفاده از کلاه آکاردئونی عرق کند چراکه این قابلیت از مهمترین قابلیت های کلاه آکاردئونی میباشد. کلاه آکاردئونی کلاهیست یکبار مصرف و بعد از هربار استفاده بهتر است دور انداخته شود.

قیمت کلاه آکاردئونی

قیمت کلاه آکاردئونی بسته به وزن کلاه اکاردئونی و میزان گرماژ کلاه آکاردئونی متفاوت میباشد و با افزایش گرماژ پارچه کلاه آکاردئونی، قیمت این کلاه نیز افزایش میابد.

کیفیت کلاه آکاردئونی

کلاه آکاردئونی بسته به گرماژ پارچه و همچنین نوع پارچه کیفیت متفاوتی را خواهد داشت که البته این کیفیت، بر روی قیمت کلاه آکاردئونی نیز تاثیر زیادی نیز خواهد گذاشت.

فروش کلاه آکاردئونی

فروش کلاه آکاردئونی الزامی به فروش از طریق داروخانه را ندارد، البته مراکز بیمارستانی که اقدام به خرید کلاه آکاردئونی میکنند میبایست کلاه آکاردونی را از مکان های مورد تایید در خصوص فروش کلاه آکاردئونی هستند بخرند.

کلاه آکاردئونی پلاستیکی

کلاه آکاردئونی پلاستیکی نوع دیگری از کلاه های آکاردئونی هستند، این کلاه های نیز خواهان خود را دارند، کلاه آکاردئونی پلاستیکی همچون سایر کلاه های آکاردئونی نیز دارای کیفیت و قیمت های مختلف هستند، کلاه آکاردئونی پلاستیکی نیز درخواست بالایی دارند.

کلاه آکاردئونی نایلونی

فروش کلاه آکاردئونی

دستگاه کلاه آکاردئونی

کلاه یکبار مصرف آشپزی

کلاه یکبار مصرف پلاستیکی

کلاه دوش یکبار مصرف

قیمت دستگاه تولید کلاه آکاردئونی

کلاه یکبار مصرف مشکی

موقعیت

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 622
نمایش داده شده: 631
انقضا: 1400-11-10 13:01:00

محصولات مشابه

آخرین آگهی ها

جعبه کمک های اولیه طرح نگین
جعبه کمک های اولیه نگین
ظرف ادرار یکبار مصرف
فروش فوری لوله ادرار یکبار مصرف
لباس بیمار مردانه تترون
تولیدکننده انواع لباس بیمار مردانه و زنانه
فروش برانکارد
فروش انواع برانکارد
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 021860814
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 093077437
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا