حوله یکبار مصرف

فروشیافزودن به پسندها
قیمت توافقی
ایجادشده توسط
خزر مدیکال (178)
تلفن: 09307577437
وب سایت: www.khazarmedical.com
موبایل: 09124085442

توضیحات

حوله یکبارمصرف هتلی، بیمارستانی و آرایشگاهی

حوله یکبار مصرف

حوله یکبار مصرف چیست؟

پس از گذر زمان و اهمیت پیدا کردن آب در بین جوامع، مراکز بهداشتی درمانی، رفاهی، ورزشی و ... تماما به سمت استفاده از وسایل و تجهیزات یکبار مصرف حرکت کرده اند. این حرکت باعث شد تا این مراکز از هدر رفت آب در زمان شست و شو وسایل غیر یکبار مصرف خود جلوگیری کنند. در استخر ها، هتل ها و مراکز زیبایی یکی از پر مصرف ترین این وسایل که بالاترین هدر رفت آب را به همراه داشت، حوله های بود که در مراکز فوق الذکر بیان شد، این مراکز برآن شدند که از حوله های یکبار مصرف استفاده کنند زیرا در درجه اول هزینه اولیه آنها پایین می آمد پس از آن در درجه دوم هزینه های جاری همچون آب و نگه داری را کمتر میکند، البته لازم به ذکر است حوله های یکبار مصرف خود هزینه زیادی را خواهند داشت ولی این هزینه ها کمتر از هزینه های حوله معمولی میباشد، چه از نظر هزینه نگه داری و یا تعویض چه از نظر هزینه شست و شو، حوله یکبار مصرف هزینه هایی که اعلام کرده شد را ندارد.

حوله یکبار مصرف از پارچه اسپان باند تهیه و تولید شده که متناسب با نیازی که مشتری نسبت به محل استفاده خود، گرماژ حوله یکبار مصرف خود را در هنگام خرید حوله یکبار مصرف در نظر میگیرند. بطور قطع یکی از فاکتور هایی که در تعیین قیمت حوله یکبار مصرف تاثیر گذار میباشد، گرماژ حوله یکبار مصرف میباشد که در هنگام خرید این حوله های باید در نظر گرفت.

قیمت مواد اولیه پتروشیمی هم به طبع تاثیر مستقیمی بر قیمت حوله یکبار مصرف میگذارد زیرا حوله های یکبار مصرف از مواد پلیمری و مشتقات پتروشیمی تولید و تهیه شده است، قیمت حوله یکبار مصرف هم متناسب با قیمت این مواد نواسانات قیمتی دارد، به همین خاطر در هنگام خرید حوله یکبار مصرف بایستی قیمت را جزوه فاکتور های مهم در کنار کیفیت حوله یکبار مصرف در نظر گرفت تا مجموع خرید هایی که در طول زمان انجام میشود بصرفه باشد.

حوله های یکبار مصرف در آرایشگاه ها، هتل ها، باشگاه ها، استخر ها، بیمارستان ها، سالن های ماساژ، سالن های زیبایی و... مورد استفاده قرار میگیرد. علتی دیگر که کمتر در متن بالا به آن اشاره شد ولی فاکتور بسیار مهمی میباشد، بهداشتی بودن این حوله های مصرفی میباشد، زیرا این حوله ها به هیچ عنوان قبل از استفاده فرد استفاده کننده، استفاده نشده اند و فرد استفاده کننده از حوله یکبار مصرف از این امر که این حوله بطور کلی بهداشتی میباشد اطمینان کامل پیدا میکند.

جذب در حوله های یکبارمصرف با توجه به درخواست مشتری متفاوت است، درصد جذب حوله یکبار مصرف بسته به محل استفاده از حوله یکبار مصرف متفاوت است، بالاترین جذب در حوله های یکبار مصرف را حوله استخری با گرماژ 90 دارد و پایین ترین جذب را حوله های هتلی ساده با گرماژ 40 دارد.

حوله یکبار مصرف چیست؟

پس از گذر زمان و اهمیت پیدا کردن آب در بین جوامع، مراکز بهداشتی درمانی، رفاهی، ورزشی و ... تماما به سمت استفاده از وسایل و تجهیزات یکبار مصرف حرکت کرده اند.

این حرکت باعث شد تا این مراکز از هدر رفت آب در زمان شست و شو وسایل غیر یکبار مصرف خود جلوگیری کنند. در استخر ها، هتل ها و مراکز زیبایی یکی از پر مصرف ترین این وسایل که بالاترین هدر رفت آب را به همراه داشت، حوله های بود که در مراکز فوق الذکر بیان شد، این مراکز برآن شدند که از حوله های یکبار مصرف استفاده کنند زیرا در درجه اول هزینه اولیه آنها پایین می آمد پس از آن در درجه دوم هزینه های جاری همچون آب و نگه داری را کمتر میکند، البته لازم به ذکر است حوله های یکبار مصرف خود هزینه زیادی را خواهند داشت ولی این هزینه ها کمتر از هزینه های حوله معمولی میباشد، چه از نظر هزینه نگه داری و یا تعویض چه از نظر هزینه شست و شو، حوله یکبار مصرف هزینه هایی که اعلام کرده شد را ندارد.

حوله یکبار مصرف از پارچه اسپان باند تهیه و تولید شده که متناسب با نیازی که مشتری نسبت به محل استفاده خود، گرماژ حوله یکبار مصرف خود را در هنگام خرید حوله یکبار مصرف در نظر میگیرند.

بطور قطع یکی از فاکتور هایی که در تعیین قیمت حوله یکبار مصرف تاثیر گذار میباشد، گرماژ حوله یکبار مصرف میباشد که در هنگام خرید این حوله های باید در نظر گرفت.

پقیمت مواد اولیه پتروشیمی هم به طبع تاثیر مستقیمی بر قیمت حوله یکبار مصرف میگذارد زیرا حوله های یکبار مصرف از مواد پلیمری و مشتقات پتروشیمی تولید و تهیه شده است، قیمت حوله یکبار مصرف هم متناسب با قیمت این مواد نواسانات قیمتی دارد، به همین خاطر در هنگام خرید حوله یکبار مصرف بایستی قیمت را جزوه فاکتور های مهم در کنار کیفیت حوله یکبار مصرف در نظر گرفت تا مجموع خرید هایی که در طول زمان انجام میشود بصرفه باشد.

حوله های یکبار مصرف در آرایشگاه ها، هتل ها، باشگاه ها، استخر ها، بیمارستان ها، سالن های ماساژ، سالن های زیبایی و... مورد استفاده قرار میگیرد.

علتی دیگر که کمتر در متن بالا به آن اشاره شد ولی فاکتور بسیار مهمی میباشد، بهداشتی بودن این حوله های مصرفی میباشد، زیرا این حوله ها به هیچ عنوان قبل از استفاده فرد استفاده کننده، استفاده نشده اند و فرد استفاده کننده از حوله یکبار مصرف از این امر که این حوله بطور کلی بهداشتی میباشد اطمینان کامل پیدا میکند.

جذب در حوله های یکبارمصرف با توجه به درخواست مشتری متفاوت است، درصد جذب حوله یکبار مصرف بسته به محل استفاده از حوله یکبار مصرف متفاوت است، بالاترین جذب در حوله های یکبار مصرف را حوله استخری با گرماژ 90 دارد و پایین ترین جذب را حوله های هتلی ساده با گرماژ 40 دارد.

 

تولید و عرضه حوله یکبار مصرف بیمارستاتی


حوله یکبار مصرف آرایشگاهی در گرماژهای (ضخامت و وزن) مختلف


حوله یکبار مصرف جهت استفاده در هتل


حوله یکبار مصرف در سایزهای ۴۰*۴۰ - ۴۰*۸۰ و سایزهای دیگر


حوله یکبار مصرف تهیه شده از بهترین الیاف طبیعی با قدرت جذب آب بالا


حوله یکبار مصرف استخری


تولید کننده حوله یکبار مصرف


جهت تهیه حوله یکبار مصرف و دریافت قیمت حوله یکبار مصرف با شماه های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

موقعیت

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 226
نمایش داده شده: 579
انقضا: 1398-05-26 06:51:00

محصولات مشابه

آخرین آگهی ها

دسته تیغ جراحی مدل SF3
دسته تیغهای سوان مورتون Swann-morton
لباس یکبار مصرف
لباس یکبارمصرف MRI
 ست کمک جراح
فروش انواع ست های کمکی جراح
آستینچه یکبار مصرف
تولید آستینچه ها با رنگ های گوناگون
لباس ام ار ای
لباس یکبار مصرف لباس ام ار ای لباس بیمارستانی
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 02186081714
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 09307577437
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا