لباس بیمارستانی

فروشیافزودن به علاقه مندی ها
آیا قیمت قابل مذاکره است؟ درصورتی که مایل هستید برروی قیمت با خریدار توافق کنید این گزینه را تیک بزنید
ارسال شده توسط
خزر مدیکال (208)
تلفن: 09124085442
وب سایت: www.khazarmedical.com
موبایل: 09124085442

توضیحات آگهی

لباس بیمار- لباس پزشک - لباس خدمه

لباس بیمارستانی


لباس بیمارستانی در اصل به تمامی لباس هایی که در محیط های بیمارستانی، محیط درمانگاهها، مطب ها، اتاق عمل، آزمایشگاهها و مراکز نگهداری سالمندان مورد استفاده قرار میگیرد اطلاق میشود. لباس بیمارستانی متشکل از لباس پزشک، لباس پرستار، لباس بهیار، لباس دستیاران پزشکی، لباس خدمه بیمارستان و درمانگاهها ، لباس آزمایشگاه، لباس دندنپزشکی ، لباس کارکنان داروخانه ها و تمامی لباس فرم کارمندان محیط های مذکور است.
لباس بیمارستانی عموما از منسوجات و پارچه ها ذیل تهیه میگردند:


1-پارچه تترون بیمارستانی


بیشترین مصرف بیمارستان و مراکز درمانی از پارچه تترون بوده و عموما لباسهای بیمارستانی از پارچه مذکور تولید میگردد.

2-پارچه ترگال ساده بیمارستانی


عموما از پارچه ترگال ساده برای موارد مختلفی از جمله لباس بیمار، رو تختی بیمارستانی و یونیفرم پرسنل بیمارستان استفاده می شود.

3-پارچه ترگال کجراه بیمارستانی


پارچه ترگال بیمارستان بیش از 100 تنوع رنگی دارد پارچه کج راه سفید ترگال بیمارستانی بسیار در روپوش پرستاری و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. رنگ سبز پارچه ترگال نیز در اتاق عمل کاربرد دارد. وزن این پارچه معمولا ٢۴٠ گرم بوده و این روز ها پارچه ترگال بیمارستانی و کجراه نانو با رنگ سفید نیز برای روپوش پرستاری و روپوش پزشکان مورد استفاده قرار میگیرد که مانع از جذب مایعات به لباس پزشکان و پرستاران می شود.
 

4-پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی


 
همانطور که از اسم پارچه فلامنت فلامنتی پیدا است این پارچه تار و پودی از الیاف فلامنت دارد و از قیمت بسیار ارزان برخوردار است. پارچه فلامنت فیلامنت و پارچه فلامنت پنبه ای بیمارستانی که با عرض 150 سانتیمتر تولید می شود با توجه به مشخصات گرماژ و کیفیت رنگ این نوع پارچه قیمت گذاری می شود. این پارچه هم بدون طرح و هم طرح دار است که اکثرا رنگ آبی و صورتی و سبز دارد و یا دارای طرح مثل چهار خانه رنگی می باشد. این پارچه به علت قیمت بسیارمناسب برای لباس بیمار مورد استفاده قرار می گیرد و می توان از آن به عنوان پارچه یکبار مصرف نام برد

5-پارچه فلامنت پنبه


با توجه به اسم، تنها تفاوت پارچه فیلامنت پنبه ای با فلامنتی بیمارستانی در تار و پود آن است که ترکیبی از فلامنت و پنبه است. این نوع پارچه خشک نیست و به خاطر داشتن الیاف طبیعی پنبه لطافت بیشتری را داراست. این پارچه ارزان کمی از پارچه فلامنتی قیمت بیشتری دارد.

6-پارچه ویسکوز ساده و طرحدار بیمارستانی


از پارچه ویسکوز جهت تولید لباس بیمار استفاده میشود عموما بر روی پارچه هایی که برای پوشاک بیمار استفاده میگردد چاپ های لوزی شکل با رنگ های مختلف وجود دارد که بیمارستانها نسبت به رنگ سازمانی خود انتخاب میکنند. الیاف پارچه های ویسکوز نخی بوده و دارای لطافت خاصی میباشد. عموما پارچه های ویسکوزی که ترکیبات الیاف مصنوعی مانند پلی استر دارند ارزانتر میباشند . عموما پارچه های ویسکوز جهت تولید لباس خانه سالمندان و لباس بیمار مورد استفاده قرار میگیرد.


7-پارچه اسپان باند یا بی بافت بیمارستانی


پارچه اسپان باند بیمارستانی عموما با نام های پارچه یکبار مصرف، بی بافت، نبافت و پارچه لایه سوزنی دارد که مصارف بهداشتی، پزشکی و صنعتی دارد که در این جا به مصرف پزشکی آن می پردازیم. اسپان باند از الیاف پرس شده تشکیل می شود و چون تار و پود ندارد به ان بی بافت نیز گفته میشود.
این پارچه در عرض های ١۶٠ و ١٢٠ و ١٠٠ سانتی متری عرضه و از ١۶ گرم به بالا تولید می گردد. گرماژ اسپان باند از وزن٢ ٠ تا ١١٠ گرم به صورت مضرب ۵ بالا می رود که برای مصارف بیمارستانی معمولا از وزن بین ٣٠ تا ۶٠ گرم بهره می برند. از پارچه اسپان باند برای تولید لباس بیمار، لباس های جراحى مانند گان و شان بیمارستانی، ماسک، کاور کفش ، کلاه اتاق عمل، رو انداز و یا زیر انداز های بهداشتی مناسب می باشد. پارچه اسپان بی بافت در رنگ های سفید، آبی، صورتی، آبی نفتی، قرمز، سبز و … موجود میباشد.

8-پارچه اس ام اس بیمارستانی


پارچه های کامپوزیت اس ام اس بیمارستانی جایگاه ویژه ای در تولید ماسک، گان، شان، البسه اتاق عمل و غیره بسیار مناسب میباشد و موارد مصرف پارچه هایSMS  تقریبا شبیه اسپان باند است. تفاوت پارچه اس ام اس و اسپان باند در آن است که میان آن لایه ای وجود دارد که از ورود و نفوذ انواع ذره های ریز مثل باکتری و میکروب ها جلوگیری می کند. به همین علت پارچه sms برای تهیه و تولید ماسک، شان، گان، البسه اتاق عمل و غیره بسیار مناسب است و باعث عدم انتقال موارد بیماری زا می شود. پارچه اس ام اس عموما عرض ١٠٠ ، ١٢٠ و ١۶٠ دارد که در انواع رنگ ها با گرماژ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

9-پارچه های ملحفه ای بیمارستانی


 
پارچه بیمارستانی ملافه ( ملحفه ) یکی از پارچه های مصرفی در بیمارستان ها جهت بستری بیمار می باشد. در بیشتر موارد آرم بیمارستان بر روی ملحفه بیمارستانی چاپ میگردد که در تهیه ملحفه بیمارستانی  باید به لطیف بودن ملحفه بیمارستانی، بافت خوب، و ضد حساسیت بودن ملحفه بیمارستانی دقت کرد. پارچه های ملحفه های بیمارستانی ساده یا طرح دار میباشند. لطافت و جنس مرغوب الیاف بسیار مهم میباشد. ارزانترین ملحفه های بیمارستانی تترون های رنگی میباشند که متناسب با عرض پارچه می توان از انواع آن بهره برد. از پارچه های آنتی باکتریال برای زیر بیمار استفاده میشود که برای بیماری های بد خیم، عفونی و مراکز سوانح سوختگی حتما باید از پارچه های آنتی باکتریال استفاده کرد.
 

10-پارچه برزنت بیمارستانی


 
پارچه برزنت بیمارستانی به دلیل ضخامت بالا ،آب، خون ،ادرار و مدفوع را از خود عبور نمیدهد و معمولا در زیر بیمارانی با اوضاع وخیمتر کاربرد دارد. و پارچه برزنتی بیمارستانی عموما به رنگ سبز عرضه میگردد.

11-پارچه های پرده ای


برای پنجره ها از پرده های مختلفی می توان استفاده نمود که هر بیمارستان بیمارستان با توجه به بودجه و سلیقه و رنگ سازمانی خود طرحی را انتخاب  عموما از پارچه های ارزان قیمت در بیمارستان استفاده میکنند.
مشتریان گرامی جهت تهیه لباس بیمارستانی و دریافت لیست قیمت محصولات با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.
09307577437
source:pasmedical.ir

موقعیت آگهی

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 40
تعداد بازدید: 4514
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۱-۰۳-۱۳ ۲۲:۱۱:۰۰
در مجموعه ها: پوشاک بیمارستانی

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 02186081714   09124085442
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 09124085442
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا