قوانین ثبت آگهی در «آسان مدیکال» چیست؟

در نظر داشته باشید بدلیل معرفی و ارائه محصولات پزشکی و مرتبط بودن این محصولات با سلامت جامعه درسایت آسان مدیکال هم از خریداران و هم از فروشندگان خواهشمندیم در ارائه و خرید محصول دقت لازم را داشته باشند.

و آسان مدیکال هیچگونه مسئولیتی در قبال محصول ارائه شده ندارد و هیچ تضمینی بابت سلامت محصولات ارائه شده به خریداران نمیدهد و هیچ مسئولیتی را از این بابت نمیپذیرد.

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، «آسان مدیکال» ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.

همچنین آسان مدیکال مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، آسان مدیکال فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید.

 همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، آسان مدیکال به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

در دو فرض اخیر آسان مدیکال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در آسان مدیکال تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

ممنوعیت های آسان مدیکال به شرح ذیل میباشد:

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه، هرگونه محتوای مندرج در آیین‌نامه فهرست مصادیق محتوای مجرمانه، ناقض حریم شخصی افراد، استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و موارد مشابه، درج قیمت در عنوان آگهی، هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف، استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند، استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد، هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد، برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای، ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک، فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»، هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی، شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه، هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه)، هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن، کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد، خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی، آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج به جز دفاتر ثبت ازدواج، فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن، خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع، خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»، پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور، درج شماره حساب در متن آگهی، خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود، معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با آسان مدیکال را دارند، خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار، درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز، ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد، آگهی‌های فروش سیم کارت که شماره­‌ی آن در عنوانِ آگهی درج نشده باشد، هرگونه اشاره کسب و کارها به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات به جز در دسته‌بندی خدمات.

هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و آسان مدیکال در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط ثبت آگهی در آسان مدیکال

شرایط ثبت آگهی در «آسان مدیکال» چیست؟

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در «آسان مدیکال» وضع شده‌اند.

رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.

آگهی منتشر شده به مدت یک ماه بر روی «آسان مدیکال» باقی می‌ماند و در صورت عدم تمدید، آگهی منقضی شده و از روی «آسان مدیکال» پاک می‌شود.

در صورت حذف آگهی، پس از گذشت ۲۴ ساعت از حذف، امکان ثبت آگهی مشابه فراهم می‌گردد.

هر کاربر مجاز به ثبت حداکثر سه آگهی در روز می‌باشد.

هر آگهی تنها در یک شهر قابل انتشار است.

آگهی‌های «درخواستی»، برای کاربرانی نمایش داده می‌شود که فیلتر نمایش آگهی درخواستی را انتخاب کنند.

آگهی ثبت شده از طریق برنامه‌‌ی اندروید و iOS «آسان مدیکال»، هم بر روی وبسایت «آسان مدیکال» منتشر شده و هم از طریق موتور‌های جستجو (مانند گوگل) قابل مشاهده و دسترسی است.

پس از ثبت و انتشار آگهی، امکان ویرایش اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تماس و همچنین دسته‌بندی آگهی و شهر وجود ندارد.

شرایط استفاده و مشاهده آگهی چیست؟

هرگونه استفاده از آسان مدیکال به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است.

آسان مدیکال هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.

شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌­ی آسان مدیکال استفاده می‌کنند.

تلاش آسان مدیکال، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و آسان مدیکال هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

آسان مدیکال هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند.

کاربرانِ آسان مدیکال در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین آسان مدیکال، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به آسان مدیکال ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.

آسان مدیکال مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به آسان مدیکال که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و آسان مدیکال مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

آگهی‌های آسان مدیکال با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است.

استفاده کننده از آسان مدیکال حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به آسان مدیکال را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

راهنمای خرید امن از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.

اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید. بیشتر احتیاط کنید وقتی… قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد. می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید.

سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

به خاطر داشته باشید:

در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.

بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند. در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید؛ در این موارد مطمئن باشید «آسان مدیکال» همکاری‌های لازم را با این مرجع قانونی جهت پیگیری مشکل شما انجام می‌دهد.

راهنمای خرید امناز کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.ا

گر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.بیشتر احتیاط کنید وقتی… قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید.

سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

به خاطر داشته باشید:

در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.

بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.

در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید؛ در این موارد مطمئن باشید «دیوار» همکاری‌های لازم را با این مرجع قانونی جهت پیگیری مشکل شما انجام می‌دهد.

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 02186081714   09124085442
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 09124085442
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا