فروش برانکارد

فروشیافزودن به علاقه مندی ها
آیا قیمت قابل مذاکره است؟ درصورتی که مایل هستید برروی قیمت با خریدار توافق کنید این گزینه را تیک بزنید
ارسال شده توسط
Mostafa (24)
تلفن: 02186081714
موبایل: 09124085442

توضیحات آگهی

فروش انواع برانکارد

برانکارد چیست؟


برانکارد وسیله ایی است برای حمل و نقل بیماران در کوتاه مدل و شرایط خاص که این بیماران غالبا نیازمند شرایط خاصی هستند و خود به راحتی نمیتوانند بدون برانکارد حرکت کنند. برانکارها در انواع مختلفی طراحی و ساخته شده اند، زیرا برانکارد ها در موارد مختلف و در مکان های مختلف استفاده میشوند این مکان ها ممکن است بیمارستان ها، مراکز درمانی، مراکز سلامتی و بهداشت و یا حتی میدان های جنگ باشد. برانکارد ها در بخش های مختلف، استفاده مختلفی دارند بطور مثال برانکارد های بخش اورژانس دارای دسته های فلزی متحرکی هستند ولی برانکارد های ریکاوری نیازمند به این دسته ها نمیباشد ولی دارای دسته های پلاستیکی  محکمی میباشند از انواع برانکارد ها میتوان به برانکارد های ریکاوری، برانکارد اورژانس، برانکارد بخش، برانکارد استیل سه شکن، برانکارد شست و شو، برانکارد بدون چرخ، برانکارد استاندارد؛برانکارد  ديرک و برزنت؛ برانکارد تاشو؛برانکارد شکسته‌بندي؛ برانکارد نيل رابرتسون و برانکارد پاراگارد از برانکارد ها اشاره کرد.
 
بطور کلی تمام مدل برانکارد ها از یک اصول کلی پیروی میکنند این اصول فقط جابجایی بیمار میباشد هرچند برانکارد ها دارای پایه های تنظیم کننده بسیار زیادی هستند، برانکارد ها دارای ریل های تنظیم کننده هستند تا بتوانند در شرایط مختلف وظعیت بیمار را بصورت دلخواه دربیاورند، غلتک های موجود در برانکارد ها نیز برای جابجایی و حمل بهتر بیمار کمک شایان توجهی میکند.
 از موارد مصرف برانکارد ها میتوان به انتقال بیمار از بخشی به بخش دیگر، انتقال مصدوم در حوادث، انتقال بیمار از داخل آمبولانس به بیمارستان، انتقال مصدومان جنگی، انتقال مصدوم از محل حادثه به آمبولانس و همچنین مراقبت کوتاه مدت در قسمت اورژانس بیمارستان استفاده کرد، البته استفاده از برانکارد در قسمت اورژانس در موارد حادی میباشد که تخت بستری اورژانس خالی نباشد.
 
استاندارد استفاده از برانکارد برای استفاده برای بیمارانیست که اگر درحالت عادی وی را نمیتوان جابجا کرد و اگر بصورت غیر استاندارد بیمار را جابجا کرد ممکن است آسیب جدی به بیمار وارد شود و این آسیب ممکن است آسیب های نخاعی و یا غیره باشد.
 
 
 آزمايش برانکارد به چه نحوی میباشد؟
برای تست وزن برانکارد ها برای اینکه مطمئن شوید که وزن بیمار را تحمل میکند، بایستی از یک نفر برای خوابیدن بر روی برانکارد کمک گرفت تا از تحمل وزن برانکارد اطمینان کامل حاصل شود تا اتفاق ناگهانی در صورتی که بیمار برروی برانکارد خوابیده نیوفتند.
 
 
 
نحوه حمل بوسیله برانکارد به چه نحوی میباشد؟
اول باید در کنار بیمار برانکارد را خوابانیده و پس از آن بیمار را به آرامی با کمترین فشار به وی بر روی برانکارد قرار دهید، سپس یک نفر در جلوی برانکارد و نفر دیری در پشت برانکارد قرار بگیرد ( در برخی موارد میتوان از چهار نفر در حمل برانکارد استفاده کرد). پس از قرار گرفتن دو نفر در جلو و پشت برانکارد افراد حمل کننده میبایست با هماهنگی یکدیگر برانکارد را بلند کنند. آموزش دیده شدن افراد حمل کننده برانکارد امریست مهم که نباید آن را از خاطر برد، حتی در زمانی که افراد حمل کننده چهار نفر میباشند، باید یکی از آنها در امر حمل برانکارد آموزش دیده باشد.

قیمت برانکارد

انواع برانکارد

قیمت برانکارد ساده

برانکارد حمل بیمار

برانکارد اسکوپ

برانکارد بسکت

برانکارد بیمارستانی

برانکارد آمبولانس

موقعیت آگهی

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 511
تعداد بازدید: 1318
تاریخ انقضاء: ۱۴۰۰-۰۷-۰۴ ۱۶:۱۲:۰۰
در مجموعه ها: تجهیزات پزشکی