تخت بیمارستانی-تخت CCU- ICU- تخت بستری -تخت زایمان

فروشیافزودن به پسندها
قیمت توافقی

توضیحات

تخت جراحی بیمارستانی، تخت CPR،

انواع تخت های بیمارستانی:

امروزه زندگی ماشینی و ناسالم در سراسر دنیا درحال افزایش میباشد، این روند رشد زندگی ناسالم باعث شده تا هر روز افرادی که به بیمارستان ها مراجعه میکنند و در بیمارستان ها بستری میشوند روند افزایشی را داشته باشد، به همین خاطر در بیمارستان ها فضای بستری بیماران بسیار مهم و حیاتی میباشد از این رو مهندسان و طراحان پزشکی روز به روز در تولید تخت های بستری خود نوآوری و خلاقیت جدیدی را بکار میبرند تا تخت های بستری بیمار را به بهترین نحو های ممکن تولید کنند تا مشکل فضا را در بیمارستان ها به بهترین نحو حل نمایند، البته حل مشکل فضاگیری تخت بستر بیمار باید در کنار راحتی و جلوگیری از آزار و آسیب به بیمار باشد.

تخت های بستری بیمار به شکل اولین بار توسط انگلیسی ها در اوایل قرن 19 طراحی و ساخته شد و انگلیسی ها بنیان گزاران تخت بستری به این شکل بوده اند.

انواع تخت بستری بیمارستانی و تخت بیمارستانی به شرح زیر میباشد:

 

تخت بیمارستانی  CCUو  ICU

 

تخت بیمارستانی ICU / CCU تخت هایی هستند با طراحي زيبا و منحصر بفرد خود هستند که برای بیماران بخش مراقبت ویژه هستند. تخت های بیمارستانی ICU/CCU به گونه ای طراحی شده اند که ارتفاد بالایی داشته باشند و در بین دیگر تخت های بستری از راحتی بیشتری برخوردا هستند. نکته قابل توجه در طراحی منحصر به فرد این تخت ها، طراحی پلاستیکی این تخت ها می باشد که باعث شده بتوان به راحتی هرچه بیشتر این تخت ها را نظافت و ضدعفونی کرد.

 

تخت بستری بیمار

تخت های بستری تخت های عمومی هستند که قالب و عموم تخت های بیمارستان را تشکیل میدهند، تخت های بستری در سایز های مختلف طراحی و تولید شده اند، ارتفاع این تخت ها غالبا متوسط میباشد تا بیمار در هنگام استفاده از تخت بستری، به راحتی و بدون دشواری از تخت بستری استفاده کند. تخت های بستری عموما ترکیبی از پلاستیک و فلز هستند و این ترکیب در محیط بیمارستانی باعث زیبایی بخصوصی را ایجاد کرده است.

تخت زایمان مخصوص کلینیک ها و بیمارستان ها

تخت های زایمان با توجه به اهمیتی که دارند طراحی خاصی را دارا میباشند، این طراحی بگونه ای میباشد که بیمار در هنگام زایمان میتواند به راحتی روی آن بخوابد و طراحی به وی اجازه میدهند که به هر حالتی که مدنظر دارد خود را بخواباند و راحتی مورد نیاز را برای زایمان داشته باشد این تخت ها از تخت های بستری ارتفاع کمتری دارد تا همانگونه که در بالا به آن اشاره شد بتواند به راحتی روی آن با هر حالتی که راحت تر است بخوابد. بالشتک های تخت زایمان بایستی بگونه ای باشد که در صورتی که مادر بعد از زایمان مجبور به بستری بود بتواند بدون هیچگونه ناراحتی روی آن دراز بکشد و یا حتی در صورتی که پزشک معالج وی نیاز به معاینه داشت بتواند مادر را که روی تخت زایمان خوابیده معاینه کند.

تخت جراحی بیمارستانی

پیچیده ترین نوع تخت بیمارستانی در بین سایر تخت های بیمارستانی، تخت جراحی میباشد چرا که این تخت برای اینکه بتوان بیمار را در اتاق عمل به حالات گوناگون درآورد، مورد استفاده قرار میگیرد به همین خاطر این تخت ها میبایست دارای قطعات ثابت و متحرک به همراه لولا های بسیار زیادی باشند .تخت های جراحی در انواع مختلفی همچون چرخدار و ثابت طراحی میشوند و برخلاف سایر تخت هایی بیمارستانی که ارتفاع ثابتی داشته باشند، تخت های جراحی ارتفاع قابل تنظیم دارند.

تخت CPR

تخت های CPR یا همان تخت های احیاء تخت هایی هستند دارای سطح بستر سه شکن، کف آنها از جنس MDF و یا حتی فیبر، دارای پایه ای هستند که به آن سرم متصل میشود، در زیر تخت های CPR محلی برای قرار دادن کپسول اکسیژن طراحی شده، پشتی این تخت ها به همراه زیرپایی و همچنین ارتفاع این تخت ها قابل تنظیم میباشد. این تخت ها بر روی چرخ های خود دارای 4 قفل هستند که بتوان به راحتی آن را به همراه کپسول و بیمار جابجا کرد.

 

انواع دیگر تخت نیز وجود دارد که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

1.       تخت اتاق عمل

2.      تخت اورژانس

3.     تخت ژنیکولوژی

4.      تخت ارتوپدی

5.      تخت های مخصوص دیالیز

6.      همچنین انواع تختهای معاینه

7.     و انواع دیگر تخت که با توجه به موقعیت استفاده نام گذاری میشوند.

 

 

موقعیت

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 457
نمایش داده شده: 289
انقضا: 1400-06-11 10:45:08

محصولات مشابه

آخرین آگهی ها

فروش برانکارد
فروش انواع برانکارد
تولید البسه بیمارستانی استریل و غیر استریل
تولید البسه اتاق عمل تولید البسه خدمه بیمارستانی لباس بیمار لباس جراح
سوند اکسیژن نازال سوپا
سوند اکسیژن نازل و لوله رابط ماسک اکسیژن شرکت سوپا
شان 50*50 ساده
شان ساده 50*50 مخصوص
غلاف پوآر

پوار یا سرنگ آب و هوا: این وسیله آب، هوا با ترکیب هر دو آنها را فراهم می آورد. پوآر آب و هوا دو نوع می باشد، سه

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 02186081714
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 09307577437
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا