ظرف ادرار ۲۴ ساعته

فروشیافزودن به پسندها
قیمت توافقی
ایجادشده توسط
Super User (90)
تلفن: 09124081095
وب سایت: www.asanmedical.ir
موبایل: 09124081095

توضیحات

ظرف ادرار سوپاپ دار یکبار مصرف ۳ لیتری

ظرف نمونه گیری ادرار - ظرف ادرار 24 ساعته

نمونه گیری ادرار یکی از روش های ساده برای دریافت مشکلات و ارزیابی سلامتی بدن میباشد که عملکرد سلامتی بدن را در سیستم داخلی و همچنین کلیه و مجاری ادرار نشان میدهد. فلذا بایستی در هنگام نمونه گیری از نظر کمیت و کیفیت انجام کار در زمان نمونه گیری ادرار توسط ظزف نمونه گیری ادرار نکات مهم را رعایت کرد و دقت انجام نمونه گیری را به بالاترین حد خود برسانید.

در پایین مطالبی در خصوص انواع نمونه گیری ادرار توسط ظرف ادرار در اختیار شما قرار میدهیم:

  1. نمونه ادرار برای انجام آزمایش ادرار: ظرف یکبار مصرف نمونه گیر ادرار یکی از قسمت های مهم در انجام نمونه گیری ادرارمیباشد، بگونه ای که ظرف نمونه گیری ادرار نیاز به استریل بودن ندارد ولی میبایست ظرف ادرار مخصوص نمونه گیری کاملا تمیز و به هیچ عنوان آغشته به هیچگونه مواد شیمیایی یا زدعفونی کننده ای باشد تا انجام نمونه گیری ادرار درست صورت پذیرد.
  2. نمونه ادرار مخصوص کشت ادرار: نمونه ادرار در این آزمایش در حالتی متفاوت تهیه میشود، بگونه ای که در این آزمایش ادرار، ظرف نمونه گیری ادرار بایستی استریل باشد و این استریل باید توسط دستگاه اتوکلاو انجام شده باشد چرا که ظرف نمونه گیری ادرار بایستی استریل باشد تا کشت به درستی انجام شود.
  3. نمونه گیری برای ارزیابی کلیه: این نمونه گیری بصورت 24 ساعته توسط ظرف نمونه گیری ادرار انجام می پذیرد، بصورتی که در این نمونه گیری برای بررسی اوضاع و عملکرد کلیه یا سایر بیماری ها همچون فشار خون، بیماری استخوان ها و... صورت میپذیرد.
  4. نمونه گیری اتفاقی توسط ظرف نمونه گیری ادرار: دراین نمونه گیری زمان خیلی مهم میباشد، چراکه انجام این آزمایش برای زمانی است که میخواهید وجود یا عدم ماده ای در ادرار فرد مورد آزمایش را سریع بررسی کنید، این آزمایش ادرار بطور مثال برای افرادی که دارای دیابت هستند انجام میپذیرد تا میزان قند موجود در ادرار آنها بررسی و اندازه گیری شود.

چگونگی انجام نمونه گیری ادرار با استفاده از ظرف نمونه گیری ادرار:

روش های زیادی در نمونه گیری ادرار وجود دارد، ولی تمام روش هایی که در بالا گفته شد، اساس یکسانی دارد و این اساس این است که نمونه های گرفته شده در ظرف نمونه گیری ادرار یکبار مصرف صورت میپذیرد و نمونه گیری ها در اول صبح میباشد چراکه در صبحگاه غلظت ادرار بالاترین حد خود میباشد.

نکته دیگر، در هنگام نمونه گیری در آقایان، میبایست سر آلت تناسلی شستشو شود تا آلودگی های احتمالی ازبین برود، بعد از آن ادرار را شروع کرده در وسط آن ادرار را قطع کرده و در وسط ادرار بایستی ادرار گرفته شود، مقدار این ادرار میبایست حدود 50 سی سی باشد.

نمونه گیری ادرار در خانم ها نیز بصورتی است که در آقایان ذکر شد، ولی با این تفاوت که در هنگام نمونه گیری ادرار خانم ها بایستی ترشحات تناسلی خود را که باعث آلودگی نمونه ادرار میگردد و در نتیجه آزمایشات مشکلات بوجود می آورد را با دستمال پاک کنند و با آب بخوبی شستشو دهند.

در زمانی که نمونه گیری برای کشت ادرار انجام میشود، ظرف کشت ادرار و همچنین ظرف نمونه گیری و یا لیوان ادرار به هیچ عنوان نباید از داخل لمس شود چراکه استریل بودن ظرف نمونه گیری را از بین خواهد برد.

درب لیوان نمونه گیری ادرار را به هیچ عنوان بر روی زمین، توالت و یا روشویی قرار ندهید چراکه محیط آلودگی بسیاری را به درب ظرف یکبارمصرف نمونه گیری منتقل میکند.

سرد نگه داشتن نمونه ادرار بسیار نکته مهمی میباشد، چراکه در برخی موارد نمونه گیری توسط خود فرد و یا همراهان وی در منزل انجام می پذیرد، فلذا فرد نمونه دهنده میبایست در حداقل زمان ممکن (30 دقیقه) نمونه ادرار را به آزمایشگاه برساند. البته درصورتی که ممکن است این عمل بیشتر از 30 دقیقه زمان ببرد، ظرف نمونه گیری ادرار را میبایست در مکان خنک همچون یخچال قرار داد تا زمان نگه داری افزایش پیدا کند.

موقعیت

تهران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 520
نمایش داده شده: 623
انقضا: 1400-07-08 08:31:00

محصولات مشابه

آخرین آگهی ها

شان و پرفوره
فروش شان و پرفوره
ست سرم سوپا مخصوص اتاق عمل
انواع سـت سـرم ویژه اتاق عمل
کلاه جراح
کلاه جراح تعداد 10000
انواع سرنگ و لوله خونگیری آوا
لوله های خونگیری آوا - سرنگ 3 سی سی و 5 سی سی لوئرلاک و لوئراسلیپ آوا- سرنگ انسولین آوا- سرنگ AD آوا
لباس بیمار تترون
لباس تترون بیمار
فشار سنج بازویی
فشار سنج مدل TMB-1112
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

تماس

  • ایران، تهران خیابان ولیعصر کوچه سیدالشهد
  • 02186081714   09124085442
  • تلفن :جهت تبلیغات در سایت 093077437
  • ایمیل : از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
  • ساعات کاری : ۸ صبح الی ۵:۳۰ بعداز ظهر
بالا